Zeynep Bastık yaşadığı büyük korkuyu anlattı! ‘Hala terapi alıyorum’

Zeynep Bastık ve oyuncu arkadaşı Ali Biçim, önceki gün Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Eğlenceli halleriyle dikkat çeken ikiliden Bastık, yürüyüşü yarıda keserek muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“BİNAMA GÜVENİYORUM AMA NE OLACAĞINI BİLEMEYİZ”

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Çanakkale’nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası yaşadıklarını sosyal medya hesabından dile getirmişti.

Deprem korkusunu anlatan Bastık, “Depremi çok net hissettim, bayağı sallandım. İstemsiz şekilde büyük bir korku yaşadım ve ağlamaya başladım. Bir yandan hâlâ bunun terapisini alıyorum. Hatay depreminden sonra ciddi bir travma oldu bende. Ara ara tetikleniyorum. Telefonumu depremle alakalı uygulamalar indirdim. Deprem çantası yapacağım ama sürekli unutuyorum. Binama güveniyorum ama ne olacağını bilemeyiz” şeklinde konuştu.

“HAYAT BÖYLE BİR ŞEY”

Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Zeynep Bastık, “Mesleğinizde bir düşüş yaşarsanız bu sizi nasıl etkiler?” sorusuna, “Hayat bu. Her zaman hayat yukarı doğru ivmelenecek değil. Düşeriz, kalkarız, ineriz, çıkarız. Hayat böyle bir şey. Kariyerimde elimden geleni yapıyorum. Şirketimle çok güzel çalışıyorum. Dört senedir beraberiz” yanıtını verdi.

“KİLO ALMA KOKRKUM YOK”

Havalar güzel oldukça yürüyüşe çıkacağını belirten Bastık, “Bugün Ali ile bir kahvaltı yapıp, yürüyelim dedik. Ali ile en son pandemide maskelerle yürüyüşe çıkmıştık. İşten güçten çok vakit ayıramıyoruz. Yemek yemeyi çok seviyorum. Kilo almak gibi korkum yok, dengeliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x